Буккросинг-клуб «Freebook» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького разом зі студентською радою долучається до інформаційно-патріотичного проєкту «Chebookcrossing» до Дня Незалежності України.

Захід проводиться з ініціативи Черкаської міської ради. Ідея — подарувати книгу українською мовою зі своїми побажаннями наступному власнику. Зібрані книги подорожуватимуть країнами Європи. Передача зібраних книг є  безкоштовною, адже їхня мета — об’єднати навколо України весь світ.

Запрошуємо всіх охочих — студентів, майбутніх студентів і випускників підтримати книгами цю культурну ініціативу.

Щоб долучитися до акції, слід вибрати книгу в охайному вигляді, сучасного українського автора, видану після 2010 року. У книгу потрібно вкласти побажання для наступного власника. Книги, які ви хочете «відпустити» європейським читачам, можна приносити  22 серпня з 9.00 до 17.30 та 26 серпня з 9.00 до 12.00 в к. 229, НК  №1.

Кожен учасник акції отримає пам’ятний подарунок.

Хай українська книга об’єднує світ!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького