Свідоцтва про підвищення кваліфікації отримали слухачі курсів для керівників навчально-наукових підрозділів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Навчання для керівництва університету ініціював ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Проведено його було профільними проректорами, керівниками структурних підрозділів університету.

Учасники курсів опрацювали три змістові модулі: «Нормативно-правова компетентність», «Компетентності управління персоналом» та «Інноваційна компетентність. Академічна мобільність».

Олександр Черевко подякував усім лекторам, у тому числі проректорам, за підготовку лекцій, а також першому проректору Василю Мойсієнку та працівника м навчально-наукового центру «Інститут післядипломної освіти та курсової підготовки» — за організацію роботи.

Такі курси університет пропонує для освітян, які зацікавлені в отриманні нових знань та передового досвіду.

БІЛЬШЕ ФОТО

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Фото: Анастасія Щетініна, студентка 3-ВБ курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій

Яна Трохименко, студентка 2-ВБ курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій