Засідання спільної робочої групи кафедри історії України Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та адміністрації (дирекції) Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 28 імені Т. Г. Шевченка відбулося 21 лютого 2022 року.

У ході зустрічі  завідувач кафедри, професор Віталій Масненко та гарант освітньо-професійної програми, професор Юрій Присяжнюк обговорили з директоркою школи Тетяною Скорик низку важливих питань. Так під час розмови було досягнуто домовленості про залучення керівництва, учителів гуманітарних дисциплін Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 28 імені Т. Г. Шевченка в статусі стейкхолдера до розробки, вдосконалення та забезпечення виконання ОПП «Історія» (другий (магістерський) рівень вищої освіти, спеціальність 014 «Середня освіта» (Історія), спеціалізація 014.03 «Середня освіта» (Історія), галузь знань 01 «Освіта» / Педагогіка).

Прийнято рішення про участь представників адміністрації школи в найближчому засіданні кафедри історії України для обговорення проєкту вказаної ОПП та внесення до нього змін.

Професор кафедри історії України Юрій Присяжнюк