Історичний клуб «Назад у майбутнє», який започаткували студенти ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, поновлює свою роботу.
Сьогодні, в умовах повномасштабної війни рашистського режиму проти України, громадяни нашої країни незалежно від віку й освіти згадують, цікавляться і вивчають українську історію та історію інших країн. Тому не дивно, що історичні проєкти студентів ННІ міжнародних відносин, історії та філософії, які успішно працювали у минулому році, сьогодні отримали нове бачення.
Магістрантка інституту Юлія Дзюра відновлює зустрічі в межах історичного клубу «Назад у майбутнє». На першій зустрічі обговорили тему «Античні міста-держави Північного Причорномор’я». Юлія залучила до зустрічі тимчасово переміщених дітей та їхніх батьків.
Юлія Дзюра зазначає: «Зараз, під час війни, як ніколи є актуальним знання історії, адже вона  вчить нас розуміти та аналізувати події та ситуації».
Початок зустрічі о 12:00 год за адресою: вул. Байди Вишневецького, б. 8, 3 поверх, відділ літератури іноземними мовами.
Долучайтесь до вивчення історії, слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах Інстаграм та Фейсбук

Олена Сухушина, доцентка кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки