До Дня українського прапора студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького підготувала просвітницький проєкт «Український прапор: витоки історії».

Анімаційне відео та інформаційні матеріали підготував студент 3 курсу ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Євген Рягузов.

Автор розповів про виникнення, розвиток, становлення державного символу України.

Він змалював процес утворення та  розвитку державних клейнодів. Розглянув вплив Московії, Великого Князівства Литовського та Речі Посполитої на державні символи Руси-України, Гетьманщини, УНР, окупованої радянським союзом України та України часів Незалежності.

Шана, свобода, вірність державним клейнодам — запорука майбутнього України, — переконані студенти. Детальніше — у відео:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького