У межах Всеукраїнського тижня STEM освіти студенти 2 курсу спеціальності 014.09 «Середня освіта (Інформатика)» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відвідали інжинірингову лабораторію Noosphere Engineering School, де взяли участь у тренінгу «Ідеї для стартап проєктів з інформатики».

Зустріч організували доцентка кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій

Оксана Подолян та керівник лабораторії Марина Лещенко.

Під час спілкування визначили напрями роботи студентів в ході виконання курсових робіт та сформульовано тему проєкту з впровадження елементів доповненої реальності в шкільний курс інформатики.
— Завдяки екскурсії в «Ноосферу» отримали заряд мотивації на створення свого проєкту, зрозуміли, що важливо мати бажання, ставити ціль та рухатися до неї. Зустріч була інформативною та корисною для нас. Дякуємо! – поділилася враженнями студентка групи 2-І Дарина Меркулова.

ННІ інформаційних та освітніх технологій