Самодіяльний ансамбль народного танцю «Черкащанка» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького бере участь у конкурсі.

Його проводять до регіонального свята танцю з нагоди 128-й річниці від дня народження Василя Авраменка, уродженця Черкащини, в українській діаспорі відомого як «батько українського танцю».

Організатор — відділ народної творчості обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Черкаської обласної ради.

Конкурс проводиться дистанційно, учасники надсилають відео, яке ОЦНТ та КОР розміщує на своїй сторінці у Фейсбуку. Переможцем стане той, хто збере найбільше вподобайок та коментарів.

Наша «Черкащанка» представила танці  «Ми діти твої, Україно» та «На хвилях Дніпра». Давайте підтримаємо своїх! Голосуйте та поширюйте інформацію серед друзів і знайомих!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького