bgb

Уже стало традицією, що випускники наукової школи фізики матеріалів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, зокрема учні професора Андрія Гусака, успішно продовжують наукову кар’єру в провідних наукових установах світу.

Цього року аспірантка кафедри фізики ЧНУ Анастасія Тітова-Нерушак (керівник професор Андрій Гусак) отримала можливість участі в науковому проєкті групи фізики матеріалів Університету Руана в Нормандії, Франція. Теоретичні підходи,  методи мультимасштабного атомно-кристалічного моделювання та IT-компетенції черкаських дослідників суттєво посилили науковий арсенал міжнародної команди фізиків.

Нещодавно групу фізики матеріалів руанського університету відвідав доцент кафедри  фізики Ярослав Король.  Керівниця групи професорка Хелена Запольська ознайомила українського колегу з роботою наукових і навчальних лабораторій.  Відбувся змістовний обмін досвідом організації експериментальних досліджень в лабораторіях навчального закладу.   Настя Тітова продемонструвала умови своєї роботи, черкаські та руанські колеги  провели оглядовий аналіз результатів роботи аспірантки та можливі напрямки майбутньої співпраці.

Представники руанського університету люб’язно познайомили черкаських гостей з історичними місцями, повязаними з ім’ям Жанни д’Арк, з воєнними подіями другої світової війни на берегах Нормандії.

ННІ інформаційних та освітніх технологій