bgb

У навчально-науковому інституті української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбувся університетський тур Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Журі у складі доцентів Тетяни Щербини, Ірини Савченко, Вікторії Руденко та старшого викладача Марини Корецької визначили найкмітливіших, найталановитіших та найдопитливіших знавців рідного слова.

Переможцями олімпіади стали студенти-філологи:

1 місце — Ірина Омелюх (4 курс);

2 місце —  Ольга Войцешук (4 курс);

3 місце — Юлія Зубанченко (3 курс), Тетяна Чернова (3 курс).

Подяками за участь у філологічній олімпіаді та перемогу в окремих номінаціях відзначено:

Оксану Сович (1 курс) у номінації «Знавець фонетики»;

Юлію Юрченко (3 курс) та Уляну Цап (3 курс) у номінації «Знавець культури мовлення»;

Валерію Люлько (4 курс) у номінації «Краща творча робота».

Колектив ННІ української філології та соціальних комунікацій щиро вітає переможців фахової олімпіади!

Ірина Савченко, кандидат філологічних наук, доцент кафедри українського мовознавства і прикладної лінгвістики