Українські філологи та вчителі англійської мови, редактори й журналісти стали бакалаврами 2019 року. Цього року випуск святкує 71 студент навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій. Дипломи з відзнакою отримали 11 студентів.

Привітав випускників та вручив їм дипломи ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко.

—  Щиро вітаю вас зі святом. До нього ви йшли довгих чотири роки. Ви не просто отримали професію. Кожен із вас має місію. Для філологів — це нести українську мову і культуру в суспільство, а для журналістів — нести правду. Тож нехай вам щастить на вашій життєвій дорозі, — побажав бакалаврам Олександр Володимирович.

Теплі слова вітання випускникам адресував директор ННІ Ігор Погрібний.

— Дружня родина української філології та соціальних комунікацій дала вам путівку у професійне життя. Ви такі всі красиві, перспективні, талановиті, амбітні. Вам є чим пишатися і ми радіємо разом із вами. Знайте, що двері нашого інституту завжди відкриті для вас. Тож чекаю вас у магістратурі, будемо знову вчитися, працювати, веселитися, дружити і радіти, — наголосив Ігор Іванович.

Зворушливо привітали випускників їхні куратори. Від імені викладачів до студентів звернулася завідувач кафедри українського мовознавства та прикладної лінгвістики Ганна Мартинова. Вона подякувала студентам за незабутні чотири роки співпраці та побажала кожному знайти справу всього життя.

Викладачі інституту згадали про успіхи своїх студентів. Так, Юлія Зубанченко неодноразово здобувала перемоги в мовно-літературних конкурсах. Високі результати в конкурсі імені Петра Яцика у Тетяни Чергової. Три роки поспіль студентка 4-Б Валерія Люлько ставала переможцем у номінації «Найкращий твір» у конкурсі з української мови та літератури.

Ще бувши студентами, дівчата й хлопці працевлаштувалися у відомі установи міста. Наприклад, Даша Шевченко і Тетяна Недбайло (спеціальність «Журналістика») працюють на телеканалі «UA: Черкаси». Студентка 4-Ж Марина Клімчук працює в інтернет-виданні «Інформіст», а її однокурсниця Світлана Небилиця – у виданні «Про ВСЕ». Каріна Авер'янова поєднує улюблену справу з хобі, працюючи копірайтером, ньюзмейкером та SMM-спеціалістом для національного етнічно орієнтованого бренда. Упізнаваним фотографом стала Єва Кравчук. Дівчина провела не одну фотовиставку та здобула низку нагород на конкурсах.

Два роки поспіль успішно поєднує навчання з роботою журналістом у всеукраїнському виданні «Газета по-українськи» Анна Орел. Виховані на кращих книжкових подіях країни (Форум видавців у Львові, Книжковий арсенал у Києві), стали активними волонтерами уже Черкаського книжкового фестивалю випускники спеціальності «Видавнича справа та редагування»: Анжеліка Головачова, Анастасія Білокінь, Юлія Сідєльнікова, Марія Єгорова, Юлія Карпінська, Марія Каспрова та Катя Рєзнікова. Знайшов себе у професії Святослав Іванченко, який успішно працює арт-дизайнером фірми брендової продукції «ОDF-Shop».

Слова вдячності усьому колективу інституту адресували студенти. А після офіційної частини на гостей заходу чекала енергійна та запальна концертна програма.

 

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького