Результати місцевих виборів на Черкащині в ефірі «UA:Черкаси» проаналізувала викладачка кафедри державної служби, публічного адміністрування та політології ННІ економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, експертка Центру аналітичних досліджень «Прагма» Олександра Дем’яненко.

У програмі «Сьогодні:Головне» говорили про те, хто увійшов до складу місцевих рад, якою кількістю депутатів будуть представлені політичні сили в Черкаській обласній раді, як ці політичні сили співпрацюватимуть і яка партія задаватиме тон політичній дискусії в області.

Експертка розповіла, що відповідно до нового виборчого законодавства, новообрана облрада буде кількісно меншою за попередню, на 30% складатиметься з жінок. Серед депутатів буде чимало нових облич, хоча достатньо й тих, хто обирається не вперше.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у відео: