Директорка юридичної клініки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидатка юридичних наук Олена Кульбашна прокоментувала ситуацію щодо нового законопроєкту про діяльність профспілок у програмі «Тема дня» на «UA: Черкаси».

Варто зазначити, нещодавно черкаські профспілки вийшли до Соборної площі з акцією протесту проти прийняття Верховною Радою законопроєкту про діяльність професійних спілок, які обмежують права та гарантії представників цієї структури.

Директорка юридичної клініки ЧНУ та голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко розповіли, які ключові зміни відбуватимуться в роботі професійних спілок та чому представники профспілок протестують проти змін до трудового законодавства.

Детальніше у програмі «Тема дня»:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького