bgb

Доцентка кафедри моделювання економіки і бізнесу навчально-наукового інституту економіки і права Ганна Данильчук отримала три свідоцтва про реєстрацію авторських прав на твори від Державної організації «Український національний офіс інтелектуальної власності».

Ганна Данильчук разом з авторськими колективами, до складу яких входять науковці з різних регіонів України, зареєстрували авторські права на твори № 128737 від 31.07.2024 «Літературний письмовий твір наукового характеру «4th International Conference on Sustainable Futures: Environmental, Technological, Social and Economic Matters» (автори: Семеріков С.О., Чухарєв С.М., Сахно С.І., Стрюк А.М., Яцишин А.В., Клімов С.В., Осадчий В.В., Вакалюк Т.А., Нечипуренко П.П., Бондаренко О.В., Данильчук Г.Б., Артемчук В.О.)», № 128744 від 31.07.2024 «Літературний письмовий твір наукового характеру «Our sustainable pandemic future» (автори: Семеріков С.О., Чухарєв С.М., Сахно С.І., Стрюк А.М., Яцишин А.В., Клімов С.В., Осадчий В.В., Вакалюк Т.А., Нечипуренко П.П., Бондаренко О.В., Данильчук Г.Б.), № 128743 від 31.07.2024 «Літературний письмовий твір наукового характеру «3rd International Conference on Sustainable Futures: Environmental, Technological, Social and Economic Matters» (автори: Семеріков С.О., Чухарєв С.М., Сахно С.І., Стрюк А.М., Яцишин А.В., Клімов С.В., Осадчий В.В., Вакалюк Т.А., Нечипуренко П.П., Бондаренко О.В., Данильчук Г.Б.).

Отримання авторського права на наукову статтю є необхідним для захисту інтелектуальної власності, гарантування авторства, фінансових переваг і контролю над поширенням наукових результатів. Це також сприяє зміцненню академічної репутації та захищає інтереси автора в науковій спільноті.

ННІ економіки і права