У межах професійного навчання в Черкаському регіональному центрі підвищення кваліфікації доцентка кафедри моделювання економіки і бізнесу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Зоя Гадецька представила загальну короткострокову програму «Цифрова грамотність. Впровадження інструментів диджиталізації», орієнтовану на підвищення рівня володіння цифровими навичками посадових осіб місцевого самоврядування.

Цифрові трансформації в публічному управлінні потребують постійного вдосконалення цифрових компетентностей державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.Учасники опрацювали питання цифрової демократії та інформаційно-комунікаційних процесів у публічному управлінні, розглянули сервіси порталу й застосунку «Дія», розглянули основні державні ресурси для надання електронних послуг, сучасні програмні засоби розробки мультимедійних презентацій, роботу з відкритими даними та електронними реєстрами, застосування технологій штучного інтелекту, основи інформаційної гігієни та кібербезпеки.

Кафедра моделювання економіки і бізнесу