bgb
 
 
 
 
 

У Науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 р. № 1286, відкрито доступ до наукометричних баз даних Web of Science.

Ресурси платформи Web of Science доступні з будь-якого місця за межами університету за посиланням http://webofknowledge.com, лише за умови попередньої реєстрації з ПК у локальній мережі університету.

Зареєструватися можна з будь-якого комп’ютера університетської мережі в усіх навчальних корпусах ЧНУ за цим же посиланням http://webofknowledge.com. Проконсультуватися можна за телефоном 097-832-40-75, завідувач відділу інформаційних технологій наукової бібліотеки ЧНУ Денис Олексійович Тертичний.
Web of Science — пошукова платформа, яка об'єднує реферативні бази даних публікацій у наукових журналах, матеріали конференцій, книжкові видання, патенти. До її складу входять бази, що враховують взаємне цитування.
Реєструйтеся на платформі Web of Science з мережі Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького та користуйтеся унікальними сервісами з будь-якого комп'ютера за межами університету.
Доступні інформаційні ресурси Clarivate Analytics (IP & Science Thomson Reuters) для наукових досліджень:
Web of Science http://webofscience.com
•Journal Citation Reports http://webofscience.com
•Essential Science Indicators http://webofscience.com
•EndNote (вільнодоступний) http://my.endnote.com
•ResearcherID (вільнодоступний) http://researcherid.com
Докладніше про можливості ресурсів можна дізнатися з презентацій вебінарів: «Інформаційне забезпечення наукової та освітньої діяльності: Journal Citation Reports, ResearcherID, EndNote»
Повна інформація про продукти та можливості платформи Web of Science на інформаційному порталі http://wokinfo.com/russian/
Унікальна інформація про Web of Science
Для максимально ефективного користування ресурсами платформи WebofScience науковцям Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького надається можливість участі в новій безкоштовній серії вебінарів українською мовою. Необхідна попередня реєстрація за відповідним посиланням (можна проглянути один вебінар або всі). Тривалість кожного вебінару — 1 година. За 10 хвилин до початку презентації потрібно перейти за посиланням, яке буде надане у листі, отриманому після реєстрації.

Зверніть увагу!

Операційна система ХР не підтримується! Для перегляду презентацій необхідно знайти комп’ютер з іншою операційною системою та подбати про наявність колонок або іншої можливості відтворення звуку. Можливий варіант колективного перегляду в науковій бібліотеці, коворкінгу, семінарській – тощо. Видачу сертифікатів для учасників вебінарів не передбачено.

29 листопада 16:15
Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень.
Тези: Як підібрати видання для публікації? Про що говорить імпакт-фактор, квартиль і інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Як оформити перелік літератури? Хто створює хижацькі видання як не стати їхньої жертвою. Як перевірити куди мене запросили публікуватися?
Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=tb2ea3aa361a94d9bcb032c26c72adef5
30 листопада 16:15
Тема: ResearcherID та EndNote – генеруємо публікаційні звіти з радістю.
Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця. Авторські профілі ResearcherID та ORCID, чому вони мають бути в актуальному стані, що показують колегам і як заповнити їх без проблем. Гра з метаданими та як створити звіт за публікаціями свого відділу.
Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=t54b08f4bb5b690d3feda92037995d410

Нагадаємо, що Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького у вересні цього року отримав доступ до міжнародної бази даних Web of Science.

Наукова бібліотека імені Михайла Максимовича