bgb

Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, військовослужбовець, збирає кошти для придбання необхідного спорядження для виконання бойових завдань.

Підрозділ Ярослава, який навчається у ННІ економіки і права, нищить ворога на Покровському напрямку.

Для ефективної діяльності підрозділу необхідні інверторний генератор для безперебійного живлення військової апаратури, планшети для роботи з військовим програмним забезпеченням та квадрокоптер DJI Mavic Enterprise для виявлення живої ворожої сили та техніки противника.

З цим запитом командир підрозділу звернувся до ректора ЧНУ Олександра Черевка.

У відповідь на звернення ЧНУ закрив потребу на генератор та планшети. З коштів, зібраних колективом, перераховано 37 тисяч гривень.

Збір на квадрокоптер DJI Mavic Enterprise триває. Для цього військова частина відкрила в додатку «МОНОБАНК» збір на матеріально-технічні засоби.

Ціль: 220 000 грн

Посилання на банку

Номер картки банки

5375 4112 1656 0784

Долучайтеся, кожна гривня важлива!

Разом до перемоги!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького