Найкращий засіб проти паніки — поінформованість і злагоджені дії.   Штабом цивільного захисту Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького прийнято рішення про призупинення занять (усіх форм) до понеділка.

Усім студентам і викладачам необхідно подбати про свою безпеку. Військовозобов’язаним бути готовими до мобілізації.

У готовність до дій за призначенням у взаємодії з територіальними формуваннями цивільного захисту щодо проведення великих обсягів робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у тому числі тих, що виникли внаслідок воєнних (бойових) дій чи терористичних актів, а також проведення відновлювальних робіт на власних об’єктах переведені об’єктові формування цивільного захисту.

Керівний склад університету переведений у режим цілодобового чергування.

Ми   інформуватимемо вас про подальші дії на сайті університету та через визначені канали комунікації.

Звертаємо вашу увагу і просимо орієнтуватися на офіційні повідомлення державних органів влади України, Нацполіції, РНБО, Міноборони, місцевих органів влади та не ігнорувати рекомендації: