Цьогоріч вперше студенти другого року навчання, які здобувають спеціальності «Право» та «Міжнародне право» на другому (магістерському) рівні вищої освіти, складатимуть єдиний державний кваліфікаційний іспит.

Відповідно до наказів Міністерства осввіти і науки України від 29.03.2023 р. № 362 «Про апробаційне проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальностями
«Право» та «Міжнародне право» на другому (магістерському) рівні вищої освіти у 2023 році» та від 01.03.2023 р. № 226 «Про затвердження графіку проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту на другому (магістерському) рівні вищої освіти у 2023 році» відбудеться апробаційне проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту. Дата проведення — 28 вересня 2023 року.

Іспит як обов’язкову форму атестації майбутні правники складатимуть у листопаді 2023 року..

З програмою ЄДКІ можна ознайомитися за посиланням

До уваги студентів — опис ЄДКІ.