Викладач Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, військовослужбовець Збройних Сил України Денис Нечипоренко  блискуче виступив на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих, який тривав у Луцьку 10—11 вересня.

Спортсмен став срібним призером чемпіонату України з бігу на 400 м з бар’єрами з результатом 53,65 секунди. Про це повідомляють на офіційній сторінці Відділення НОК України в Черкаській області.

Денис є вихованцем Школи вищої спортивної майстерності м. Черкаси, представляє спортивне товариство «Динамо». Підготували спортсмена тренери Леонід Нечипоренко, директор ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я, та Олена Нечипоренко, викладачка інституту.

Також у складі  команди чоловіків Денис Нечипоренко виборов друге місце в естафеті 4х400 метрів.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових спортивних досягнень!

Джерело: Відділення НОК України в Черкаській області