Команди МСК «Дніпро», у складі яких є викладачі, випускники, студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького, здобули ряд перемог у лізі волейболу.

Чоловіча волейбольна команда МСК «Дніпро», у складі якої викладач кафедри спортивних ігор Богдан Артеменко, випускники та студент ЧНУ, успішно стартувала у другій лізі вітчизняного волейболу, впевнено здобувши перемогу над молодою, але амбітною командою ВК «Решетилівка-2». МСК «Дніпро» домінував у всіх партіях — 25:8; 25:10; 25-15.

Також команда МСК «Дніпро» здобула другу перемогу першого туру над КПНЗ «КДЮСШ №2» ЧМР м. Чернігів з рахунком 3:0.

Студентки та випускниці ЧНУ у складі черкаської жіночої волейбольної команди МСК «Дніпро» здобули першу перемогу другого туру на Чемпіонаті Вищої ліги — Дматр над ВК «Львів’янка ЛДУФК Скіф» м. Львів з рахунком 3:0 (25:12, 25:22, 28:26). Тренер — Вікторія Дєдкова.

Вітаємо!

ННІ фізичної культури, спорту та здоров'я