Яскравими візерунками прийшла непомітно чарівна пора року зима. А разом із нею — розпочався період завершення всіх справ, аби в новий рік увійти без «хвостів». Тому студенти наприкінці навчального семестру довивчають теми семінарів, здають «енки», складають заліки й екзамени.

І ми впевнені, що наші студенти — найрозумніші, тому з легкістю реалізують усі завдання. Але пам'ятаймо, що груднева сесія — то не лише «біганина із заліковкою за викладачем», а й передноворічна метушня: посиденьки з друзями, прикрашання домівки гірляндами й дощиком, і, звичайно, відвідування новорічних університетських заходів.

Тому запрошуємо ознайомитися з переліком новорічно-різдвяних подій: концертів, конкурсів і стилізованих фотозон.

ЧНУ зустрічає 2020 рік!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького