Відповідно до наказу ректора, освітній процес у Черкаському національному університету імені Богдана Хмельницького з 10.10.2022 по 15.10.2022 проводиться для всіх категорій студентів і слухачів курсів в онлайн режимі.

Заходи, присвячені Дню університету, переносяться. Про дату і час їх проведення буде повідомлено додатково.

Керівництво ЧНУ працює, дотримуючись заходів безпеки. Вживаються необхідні заходи для убезпечення студентів та працівників.

У зв’язку з ракетними обстрілами з боку російської федерації ситуація в усій Україні небезпечна.

Тому, шановні працівники та студенти університету, дотримуймося правил поведінки у воєнний час.

1. Реагуйте на сигнали повітряної тривоги, спускайтесь в укриття!

2. Покидаючи місце перебування (зокрема — гуртожитки), обов'язково беріть із собою ДОКУМЕНТИ, які підтверджують особу.

3. Майте запаси їжі та питної води.

4. Зробіть запаси непитної води.

5. Тримайте зарядженими телефони та powerbank

6. Повідомте близьких, старост та керівників про місце вашого перебування.

Бережіть себе і ближніх! Разом переможемо!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького