Колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримав подяку міського голови за надання значної волонтерської допомоги в організації та проведенні Всеукраїнських змагань «Ігри Нескорених».

Нагадаємо, змагання проходили вперше в Черкасах 27 червня серед учасників Антитерористичної операції, реінтегрованої в операцію Об'єднаних сил. До проведення «Ігор Нескорених» долучилися студенти та викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Вони були й волонтерами, і суддями в журі, й учасниками змагань. Так, аспірант ННІ міжнародних відносин історії та філософії, ветеран АТО Ярослав Платмір здобув два перші місця в штовханні ядра і метанні диска.

ЧИТАТИ «ІГРИ НЕСКОРЕНИХ»: СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ ЧНУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ»

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького