Днями опублікований рейтинг університетів України за показниками Scopus 2022 року.

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, який входить до 20-ки кращих українських закладів вищої освіти за показниками даних наукометричної бази Scopus,  вшосте підтвердив свій показник.

За результатами рейтингу університет посів 18-ту сходинку.

Варто нагадати, що результати засновані на показниках цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями.

База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових видань із технічних, медичних і гуманітарних наук. До бази даних також потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій і книжкових видань.

У рейтинговій таблиці українські університети ранжовані за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Індекс Гірша 2022 року (h = 42) зріс у порівнянні з показниками 2021 року (h = 39) на 3 одиниці.

«Наш університет знову підтвердив статус лідера наукової діяльності, — зазначив ректор Олександр Черевко. — Це — результат спільної роботи колективу. І мені дуже почесно бути його керівником. Переконаний, що у нас попереду ще багато досягнень!»

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького