Рівно сто вісімдесят п’ять днів тому життя кожного українця змінилося назавжди через повномасштабне вторгнення росії в Україну.

На 75-ий день війни у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького започаткували соціально-психологічний проєкт.

У ньому наші студенти, аспіранти, викладачі та працівники розповідають, як війна змінила їхнє життя. Продовжуємо знайомити вас із тими, хто в Україні й за кордоном роблять усе, аби наблизити нашу спільну перемогу над рашистськими окупантами.

Своїми думками й досвідом  ділиться  професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, голова Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Стеценко.

Про реформування освітньої галузі в Україні, досвід служби  в територіальній обороні, своє місце сили та про що мріє після перемоги,  Анатолій Іванович  розповідає у відео проєкту.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького