Обласна організація Товариства Червоного Хреста України продовжує співпрацю з Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького.

У межах реалізації Меморандуму про співпрацю організація передала гуртожиткам ЧНУ холодильники, пральні машини, мікрохвильові печі.

Цією побутовою технікою користуються вимушено переміщені особи, яких університет прихистив.

— Дуже вдячні «Червоному Хресту», зокрема, його очільнику в області Валерію Безбородову та його заступниці Юлії Холодній за підтримку. Це вже третій гуманітарний вантаж, який до нас прибув. Перед цим ми отримали матраци та ковдри, постільну білизну, рушники, кухонні та продуктові набори. Усе це було передано переселенцям. Нині умови їхнього проживання поліпшуватиме ще й побутова техніка. Поспілкувався з людьми, вони дякують нашим партнерам і сподіваються на перемогу! — розповів ректор ЧНУ Олександр Черевко.

Нагадаємо, ректор ЧНУ Олександр Черевко і голова ООТЧХУ України Валерій Безбородов підписали Меморандум про співпрацю.

Також ЧНУ ім. Б. Хмельницького відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні пані Лариса Ґаладза та представники українського та канадського «Червоного Хреста»

Довідково: У ЧНУ на сьогодні проживає 261 ВПО. Ще 91 студент з категорії ВПО розпочав навчання в ЧНУ з вересня 2022 року.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького