Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького пропонує випускникам минулих років та одинадцятикласникам якісну підготовку до складання зовнішнього незалежного оцінювання з таких предметів: англійська мова, біологія,  географія, історія України, математика, образотворче мистецтво, фізика, хімія, українська мова, українська література.

Підготовчі курси розпочинають роботу з 15 вересня 2018 року.   Викладають на курсах досвідчені викладачі університету, які брали участь у проведенні ЗНО. У навчальному процесі використовується методика проведення тестових форм . На сьогодні серед колишніх слухачів підготовчих курсів - студенти та випускники багатьох ВНЗ як державної, так і недержавної форм власності.

Відвідувати заняття можна з понеділка по суботу, час навчання з 17-00 до 20-00. У кожній групі навчається 8 осіб. Пропонується також заочна форма навчання (3 особи в групі за індивідуальним графіком роботи).

Щоб записатися на курси, потрібно звернутися за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 79, корп. № 3, каб. 137.

Більш детально про запис та навчання на курсах можна дізнатися за телефоном (067) 473-48-47, (0472) 33-08-30

Інститут післядипломної  освіти та доуніверситетської підготовки