bgb

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького увійшов до всесвітнього рейтингу університетів для навчання іноземних студентів Study Abroad Aide Best University Rankings 2025.

ЧНУ посідає 58 місце серед 167 ЗВО України, 1444 місце в Європі та 4897 — у світі.

Study Abroad Aide є провідною базою даних щодо університетів у світі. Щороку SAA публікує рейтинг кращих університетів світу, щоб допомогти студентам знайти найкращі можливості для здобуття міжнародної освіти. Цьогоріч у рейтингу представлені 8536 університетів з 82 країн світу відповідно до їх ефективності, цінності та доступності освіти. Методологія рейтингу зосереджена на оцінюванні двох ключових параметрів: академічної репутації університету та частки іноземних здобувачів освіти в загальному контингенті. Це робить рейтинг SAA Best University Rankings цінним ресурсом для іноземних абітурієнтів, які вирішують, який навчальний заклад їм обрати.