Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького тримає стрій і працює на перемогу.

Про це йдеться у зверненні ректора Олександра Черевка. «У навчальному корпусі № 2 ми організували роботу колективного центру надання допомоги Територіальній обороні Черкас та біженцям.

За ініціативи нашої аспірантки і випускниці, психолога Ольги Копчинської створили центр психологічної допомоги, до роботи якого долучилися наші викладачі психологічного факультету та студенти-магістранти.

Наш профспілковий комітет прийняв рішення виділити з профбюджету 50 тисяч гривень на потреби Черкаської територіальної оборони. Гроші вже виділено, нам дадуть список потрібних речей, ми їх закупимо і передамо оборонцям.

Студенти воюють на кіберфронті і кожен із нас робить усе можливе для допомоги нашій країні та ЗСУ

Разом ми сила, ми вистоїмо і переможемо! Слава Україні!»