Двадцять українських ЗВО увійшли до рейтингу найкращих університетів Східної Європи і Центральної Азії за версією британської консалтингової компанії QS. Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького зайняв десяте місце в цій двадцятці.

Ректор ЧНУ Олександр Черевко прокоментував цю подію на своїй сторінці в соцмережі «Facebook»:
— Це не випадковість, а результат системної роботи всього колективу. Вітаю, колеги! Працюємо далі.

У рейтинг, який складається вшосте, потрапили 350 закладів вищої освіти, повідомляє LB.ua.

Найвище місце серед українських навчальних закладів зайняв Київський національний університет імені Тараса Шевченка, він 29-й. У першій сотні також виявилися КПІ ім. Сікорського (67-й) і ХНУ ім. Каразіна (68-й).

Львівська політехніка, СумДУ, Києво-Могилянська академія та Харківська політехніка розташувалися в другій сотні.

У третій сотні знаходяться НУБіП, ДОНТА, ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, УжНУ, ДНУ ім. Василя Стуса, ХНУРЕ, НАУ, Дніпровська політехніка, ХНЕУ ім. Семена Коваля, Острозька академія.

Київський лінгвістичний університет, Кременчуцький університет ім. Остроградського та Вінницький національний технічний університет розташувалися у четвертій сотні.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького