Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького отримав дозвіл на переведення на додаткові місця державного замовлення осіб, які мають спеціальні умови участі у конкурсі та які зараховані на навчання за кошти фізичних осіб. Йдеться про пільгові категорії вступників — дітей учасників бойових дій, учасників бойових дій, дітей-інвалідів, інвалідів І і ІІ групи, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування тощо.

Відповідно до рішення Конкурсної комісії МОН України №5 від 14.08.2019 року, Черкаському національному університету було надано 48 додаткових місць на навчання за державним замовленням:

— 32 місця за ОС «бакалавр» на основі ПЗСО: 31 місце денної форми навчання і 1 місце заочної форми навчання;

— 11 місць за ОС «бакалавр» на основі ОКР «молодший спеціаліст»: 10 місць денної форми навчання і 1 місце заочної форми навчання;

— 5 місць за ОС «магістр»: 4 місця денної форми навчання і 1 місце заочної форми навчання.

На наступне засідання Конкурсної комісії МОН України було перенесено розгляд питання щодо виділення ще двох додаткових місць для осіб, які мають пільги.

Прес-служба Черкаського національного уніеврситету імені Богдана Хмельницького