Народний самодіяльний ансамбль танцю Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького «Черкащанка» взяв участь у VII Всеукраїнському мистецькому фестивалі-конкурсі «Козацький шлях.UA».

Організатором заходу є ГО «Дитячий фонд Черкащини». Подія відбулася за підтримки Черкаської обласної адміністрації та Черкаської обласної ради.

Основні завдання фестивалю — відродження, збереження і розвиток національних культур; єднання західних та східних регіонів України; підтримка талановитих дітей; формування творчого потенціалу підростаючого покоління; популяризація вокального, хореографічного, театрального та інструментального мистецтва; знайомство з кращими солістами та ансамблями, встановлення творчих контактів між учасниками, обмін досвідом роботи; майстер-класи для підвищення професійного рівня як викладачів ,так і учасників фестивалю; створення умов для підтримки і розвитку дитячої та юнацької творчості. 

Учасники «Черкащанки» в номінації «Хореографічне мистецтво» вибороли гран-прі за виконання гопака та перше місце за хореографічну композицію.

Також почесною грамотою нагородили заслуженого працівника культури України, керівника «Черкащанки» Валентина Луценка за особовий професійний внесок у справу підтримки та розвитку дитячої, учнівської та студентської молоді, збереження та примноження національних культурних надбань, підготовку та успішний виступ учнів у VII Всеукраїнському мистецькому фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Козацький шлях.UA».

Вітаємо колектив із перемогою!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького