Самодіяльний ансамбль народного танцю «Черкащанка» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України підготував мистецький відеодарунок.

Учасники колективу на площах Черкас виконали український народний танець «Гопак», який давно вже став візитівкою української культури.

Цей найвідоміший український танець має потужну енергетику і бере початок ще зі скіфських та козацьких часів.

Нині наша країна проходить через тяжке випробування: збройну агресію росії, яка хоче відібрати найголовніше — волю та свободу, знищити нашу культуру і саму ідентичність. Український народ зробив свій цивілізаційний вибір на користь незалежності і демократичного світу. Мовою танцю на берегах Дніпра «Черкащанка» переповіла всі одвічні прагнення українців.

Над відео працювали художній керівник ансамблю Валентин Луценко, балетмейстери Сергій і Жанна Захарчуни, проректорка з освітньо-виховної та іміджевої діяльності Галина Гаврилюк.

Знімання та монтаж — Анна Харченко.

Запрошуємо разом із «Черкащанкою» відчути святкову атмосферу:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького