Самодіяльний ансамбль народного танцю «Черкащанка» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримав низку нагород із нагоди ювілею.

Відзнакою Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького — медаллю  «За розбудову університету» ректор Олександр Черевко нагородив Валентина Луценка, художнього керівника самодіяльного ансамблю народного танцю «Черкащанка»

Подяки ЧНУ отримали учасники «Черкащанки» Вікторія Вензелєва, Аріна Головченко, Анна Філіпова, Олеся Зволяк, Євгеній Охріменко.

Колектив самодіяльного ансамблю народного танцю «Черкащанка» нагороджений Почесною грамотою Черкаської обласної ради та Подякою Черкаської обласної військової адміністрації

Грамоти виконавчого комітету Черкаської міської ради отримали керівники «Черкащанки»: Валентин Луценко, художній керівник; Сергій Захарчун, балетмейстер-репетитор, керівник-методист гуртка театру танцю «KVITEN» позашкільного навчального закладу «Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси»; Жанна Захарчун, балетмейстерка-репетиторка, акомпаніаторка гуртка театру танцю «KVITEN» позашкільного навчального закладу «Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси».

Подяки міського голови за багаторічну сумлінну роботу щодо розвитку і популяризації української культури, зокрема українського танцю, були вручені учасникам народного самодіяльного ансамблю танцю «Черкащанка», працівникам закладів освіти, засобів масової інформації та інших організацій м. Черкаси: Дмитру Черненку, Владиславу Гончару, Ігорю Буркацькому, Ользі Андреєвій, Сергію Кононенку, Олесі Зінченко, Катерині Захарченко, Владиславу Кармазину, Юлії Клименко, Дарині Фисун, Вікторії Кулініч, Роману Присяжненку

Відеоспогади про ювілейний концерт підготували фахівчиня відділу інформації та зв’язків із громадськістю Черкаського.національного університету Анна Харченко та студенти кафедри журналістики, реклами та PR-технологій:

Дивіться також сюжети черкаських ЗМІ.

«Суспільне Черкаси»:

ТРК «Ільдана»: