Випускниця ЧНУ, засновниця англомовної школи в Черкасах «BEST» Оксана Христенко стала героїнею програми відеопроєкту «Come on talk» з ведучою Тетяною Бондаренко, завідувачкою кафедри журналістики, реклами та PR-технологій.

Школа «Become an English Speaker Today!» — заклад, у якій об'єднано найсучасніші практики і методики викладання англійської мови та багаторічний досвід викладачів. Її очільниця — випускниця ННІ іноземних мов ЧНУ Оксана Христенко.

У відеопрограмі «Come on talk» вона розповіла про те, чому батьки ведуть дітей до репетиторів, за якими книжками краще вчити англійську мову, чи реально отримати 200 балів із ЗНО, скільки коштують знання іноземної мови, наскільки ефективними можуть бути онлайн-платформи для вивчення англійської.

Детальніше у відеоінтерв'ю:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького