Студентська рада ННІ іноземних мов в межах благодійного марафону, який триває в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, своїм вектором благодійності обрали Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

— Ми вважаємо, що у такий важкий час треба пам'ятати про тих, кому найбільше потрібне диво і свято — про наших діток. Я дуже щаслива, що наш інститут так активно долучився до збору, завдяки чому ми змогли подарувати не тільки солодощі та мандаринки від Миколая, але й безліч розвиваючих ігор, які допомагатимуть всебічному розвитку дітей. Пані Надія, одна з керівників закладу, була дуже вдячна за нашу участь та небайдужість і передавала вітання усім, хто долучився, — розповіла голова студентської ради ННІ іноземних мов Амелія Хренова.