Команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького посіла перше місце у фіналі обласної Спартакіади серед студентів ЗВО III-IV рівнів акредитації з баскетболу 3×3.

Змагання відбулися 31 березня на базі навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров’я.

Їхніх учасників привітав перший проректор ЧНУ Василь Мойсієнко Василь. Він відзначив що в Черкаському національному баскетбол у пошані, команда має гарні успіхи і традиції.

Начальниця Черкаської обласної філії Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Антоніна Саприкіна побажала студентам успіху на цьогорічній  Універсіаді. Напутні слова їм сказав і директор ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Леонід Нечипоренко.

Головний суддя змагань — викладач ЧНУ Віталій Пустовалов.

У результаті напруженої боротьби  студенти ЧНУ обіграли команду Черкаського державного технологічного університету. «Бронзу» отримали студенти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Спортивний клуб «Богдан»