Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я — Артем Довбик забиває Шотландії третій м'яч і виводить збірну України у фінал відбору до чемпіонату світу — 2022.

Відбулося це за підсумками перемоги у матчі проти Шотландії з рахунком 3:1. Артем реалізував третій гольовий момент, організований Україною під час контратаки у компенсований час.

— Якоїсь миті у мене був флешбек матчу зі Швецією на Євро — 2020. Коли я забив гол, то мені навіть складно було святкувати. У мене були різні емоції. Радий, що ми здобули сьогодні перемогу. Ми зробили лише п'ятдесят відсотків. Найголовніший матч чекає на нас попереду. Налаштовуємося на матч з Уельсом,
– розповів  Довбик кореспондентам 24 канал Спорт.