Збірна України з футболу обіграла збірну Швеції в 1/8 фіналу XVI чемпіонату Європи.

У матчі за вихід до чвертьфіналу Євро-2020 підопічні Андрія Шевченка на арені «Хемпден Парк» в Глазго (Шотландія) у додатковий час вирвали перемогу над національною командою Швеції — 2:1.

Долю протистояння на останніх секундах другого екстратайму вирішив переможний удар нападника збірної України Артема Довбика (120+2). Артем здобував вищу освіту у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Спортсмен нині виступає за «Дніпро-1». Раніше грав у «Дніпрі», данських «Мідтьюланні» та «Сьоннерйюск».

Артем забив вирішальний гол у віці 24 років та 9 днів, тим самим він став наймолодшим автором голу в складі України на фінальних турнірах Євро.

Футболіст забив гол, коли секундомір показував 120 хвилин 37 секунд. Це другий найпізніший гол в історії чемпіонатів Європи і перший найпізніший переможний гол в історії турніру.

Таким чином, збірна України у чвертьфіналі на Олімпійському стадіоні в Римі зійдеться з командою Англії, яка своєю чергою перемогла збірну Німеччини — 2:0.

Щиро вітаємо Артема Довбика і бажаємо подальших великих перемог! Пишаємося нашими студентами!