Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Артем Довбик відзначився дублем та гольовою передачею у матчі групового етапу Ліги конференцій проти кіпрського «Аполона».

Про це йдеться на сайті «Черкаський Спорт». Українці почали активно і відкрили рахунок уже на 11-й хвилині — після розрізного пасу на Довбика. Артем не потягнув на себе і відкинув упоперек на Рубчинського, який і переправив у майже порожні ворота.

Ну на 26-й хвилині у схожій ситуації після пасу з напівфлангу вже розібрався Довбик — розібрався із захисником і спрямував м’яч у порожні ворота.

Ну а наприкінці першого тайму Довбик поклав третій, оформивши таким чином дубль.

Ну а після перерви Аполлон таки один гол відіграв — здається, з офсайду, але Пітас замкнув навіс із флангу.

Відзначимо, що на завершальні хвилини матчу на заміну вийшов ще один черкащанин — Володимир Танчик

Як підсумок — 3:1, перша історична перемога «Дніпра-1» у єврокубках.

Джерело:  «Черкаський Спорт»