Приймальною комісією Черкаського національного університету  імені Богдана Хмельницького підготовлено алгоритм дій вступника за ОС «магістр».

1. Підготувати пакет потрібних документів, обрати спеціальність та написати мотиваційний лист (див. «Критерії написання мотиваційного листа»).

2. З 08 по 31 травня зареєструватися для складання ЄВІ та ЄФВВ (для вступників на основі ОС «бакалавр»).

З. З 23 червня по 21 липня скласти ЄВІ та ЄФВВ (коли і де – буде повідомлення в кабінеті учасника) (для вступників на основі ОС «бакалавр»).

4. Починаючи з 1 липня створити електронний кабінет вступника (для реєстрації на фаховий іспит, подання заяви на вступ і мотиваційного листа) на сайті https://vstup.edbo.gov.ua (див. «Інструкцію з подання заяв»  або інструкцію у скріншотах).

5. З 1 по 17 липня зареєструватися на фаховий іспит, співбесіду з іноземної мови замість ЄВІ, фаховий іспит замість ЄФВВ (перелік необхідних вступних випробувань відповідно до таблиці) відповідно до інструкції (сторінки 3-5).

УВАГА! При реєстрації на вступні випробування необхідно вказати ОС Магістр і вступ на основі ОС Бакалавр.

6. З 17 по 27 липня скласти фаховий іспит, співбесіду з іноземної мови замість ЄВІ, фаховий іспит замість ЄФВВ.

7. З 31 липня по 21 серпня – подати заяви на вступ (в електронному кабінеті вступника).

8. 26 серпня електронна база оприлюднить списки, рекомендованих до зарахування за державним замовленням (зайти в свій електронний кабінет і перевірити статус своїх заяв).

9. Вступники, які отримали рекомендацію до зарахування за державним замовленням (у особистому кабінеті буде запис «рекомендовано до зарахування» за однією із заяв), до 18-00 29 серпня повинні підтвердити своє бажання навчатися через електронні кабінети з накладенням кваліфікованого електронного підпису та укласти договір про навчання у закладі освіти.

10. Вступники, які не отримали рекомендацію до зарахування за державним замовленням (у особистому кабінеті відсутній запис «рекомендовано до зарахування»), до 18-00 2 вересня  повинні підтвердити своє бажання навчатися на контракті через електронні кабінети з накладенням кваліфікованого електронного підпису та укласти договір про навчання у закладі освіти та договір про надання платних освітніх послуг.

11. Очікувати повідомлення від приймальної комісії про зарахування.

Варто врахувати умови вступу (що треба складати) на ту чи іншу спеціальність (Додаток 4 до Правил прийому):

Спеціальності

На бюджет

На контракт

На контракт, на основі «спеціаліст», «магістр»

А) Спеціальності галузей знань:

05 «Соціальні та поведінкові науки»,

06 «Журналістика»,

07 «Управління та адміністрування»,

28 «Публічне управління та адміністрування»,

29 «Міжнародні відносини», 08 «Право»,

ЄВІ та ЄФВВ