7 липня завершується другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ. Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ  учасники зможуть пройти НМТ в основну сесію. 

З 12 липня 2022 року для учасників з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проходження ними  НМТ в межах основної сесії оцінювання. 

Зауважимо, що вступники, які не пройдуть до 7 липня другого етапу підтвердження участі в НМТ, зможуть узяти участь у додатковій сесії тестування. Для цього вони мають дотримуватись такого алгоритму: 

— із 8 до 18 липня ー підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати населений пункт, де буде зручно пройти НМТ;

— із 1 до 10 серпня ー надати остаточну інформацію про бажання пройти НМТ; 

— до 12 серпня ー отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для  проходження НМТ і датою та часом початку тестування;

— 16–20 серпня ー взяти участь у додатковій сесії НМТ. 

Абітурієнти, які зареєструвалися для участі в основній сесії, проте бажають проходити НМТ під час додаткової сесії, мають пропустити другий етап підтвердження участі в основній сесії тестування. Для участі в додатковій сесії варто дотримуватися алгоритму, описаного вище. 

Джерело: Український центр оцінювання якості освіти

Приймальна комісія