Середа, 20 травня — важливий день, на який заплановано низку заходів. Об 11:00 відбудеться засідання вченої ради та ректорату Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького під головуванням голови вченої ради, в.о. ректора Олександра Черевка.

Будуть розглянуті питання дотримання вимог щодо забезпечення якості вищої освіти під час карантину, внесення змін до Правил прийому до університету в 2020 році, призначення академічних стипендій та багато інших.

Крім того, Олександр Черевко з 15:00 до 16:00 поспілкується зі студентами. Кожен охочий зможе отримати відповідь на своє питання під час онлайн спілкування у прямому ефірі на YouTube-каналі ЧНУ.

Запитання можна поставити завчасно, написавши в дірект сторінки ЧНУ в інстаграмі. Якщо ж студент хоче залишитися анонімним, можна скористатися платформою F3, лінк якої збережений в шапці профілю інстаграм-акаунту. Запрошуємо до розмови!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького