Студенти-третьокурсники спеціальності «Дошкільна освіта» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції — привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

У межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» студенти переглянули вебінар «Насильство в українських школах: що змінили нові закони»(спікер Інна Маніленко). Вебінар був інформативним та змістовним й ґрунтувався на змісті нормативно-правового забезпечення, що було дуже цінним для студентів, як для майбутніх педагогів.

На жаль, тема булінгу та насилля в закладах освіти є популярною, тому, студенти, як майбутні фахівці освітньої галузі, мають знати алгоритм дій в разі виникнення подібних проблем.

Нагадуємо, що про насилля не потрібно мовчати. Якщо ви стали свідком або жертвою насилля, то можете звернутися до:

  • територіального органу поліції або за телефоном 102;

  • центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

  • управління сім'ї та молоді районної, міської чи обласної держадміністрації;

  • громадських організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства;

  • на телефони «гарячих ліній» із запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерній дискримінації: 116-123 (безкоштовно з мобільного) або 0-800-500-335 (безкоштовно зі стаціонарних). Цілодобово, анонімно та конфіденційно.

Ніхто не має права порушувати ваші права!

 

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва