bgb

Нова сторінка новітньої історії нашого закладу вищої освіти вписана після проголошення Україною незалежності.

Колектив на той час Черкаського державного педагогічного інституту з ентузіазмом і  надією на краще майбуття зустрів Акт проголошення Незалежності України, взяв активну участь у першогрудневому референдумі 1991 року, який підтвердив волю українського народу до самостійності, до забезпечення прав і свобод громадян демократичної, вільної країни.

30-ічний період новітнього часу для нашого університету став надзвичайно відповідальним і знаковим. Ці роки  ознаменовані значними змінами в навчальній, науковій та виховній діяльності.

Умовно можна виділити  певні етапи розвитку і трансформації навчального закладу.