(Курорти Болгарії «Золоті Піски», «Албена», «Сонячний берег»)!

Запрошуються студенти для проходження короткострокової практики в Болгарії. Студентам надається можливість на практиці застосувати набуті знання, отримати реальний досвід в туристичній сфері в рамках програми культурного обміну з наданням оплачуваної роботи в 4* і 5* готелях на популярних туристичних курортах Чорноморського узбережжя. Це відмінна можливість провести літо біля моря, вивчити культуру Болгарії, подорожувати з мінімальними витратами; удосконалити знання іноземної мови (болгарська, англійська, німецька та інші); поєднати приємне з корисним: цікаву оплачувану роботу з відпочинком. Студенти працюють в сфері обслуговування — магазинах і ресторанах, готелях, барах і парках відпочинку.

Звертаємо увагу, що вакансії не тільки для студентів, але і для більш дорослого покоління, тобто студенти можуть поїхати зі своїми батьками тощо. Умови дуже хороші — 3-х разове харчування (шведський стіл) і проживання (2-3-х місний аппартамент) — БЕЗКОШТОВНО + зарплата (в місяць) 250 євро + бонуси.

Необхідні якості: відповідальність, дисциплінованість, чесність,  комунікабельність, позитивний настрій, бажання працювати

Період участі в рамках програми: з 1 червня по серпень 2017 року.

Місце роботи: «Золоті Піски», «Албена», «Сонячний берег» та інші курорти

Претендентам потрібно заповнити прикріплену анкету (російською мовою) та надіслати на адресу Центру зовнішніх та міжнародних зв’язків Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 15 квітня 2017 року

За більш детальною інформацією звертайтесь в Центр зовнішніх та міжнародних зв’язків 227 кімната, 1 навчальний корпус.