bgb

Проходження наукового стажування, щодо проектного підходу в організації навчального
процесу у Західно Фінлянському коледжі у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської
мови у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних
комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.

Західно ФінляндськийКоледж спільно із Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці

Наукове стажування + Весняна школа з англійської мови, м. Гуйтінен, Фінляндія, 15-21 травня, 2016 р.

РЕЄСТАЦІЯ

Датипроведення: 15  21 травня 2016 р.

Дедлайнреєстрації10квітня 2016 р.

МісцепроведенняЗахідно-ФінляндськийКоледж

Вартість: 283 Євро (проживаннятатрьох-разовехарчуваннязабезпечується)

Сертифікат державного зразкапронауковестажування 72 год

Сертифікатпрорівеньзнаннямови

Цільова група: викладацький склад, методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ, аспірати та студенти зацікавлені даною тематикою.

Викладачіпрофесори із СШАВеликої БританіїАвстраліїякі є носіями мовитавикладачіякі спеціалізуються на викладанні англійської мови як іноземної.

Навчання англійської мови проводиться по двох програмах:

1. Програма середнього рівня (рівень В1) - підійде як для новачків, що володіють базовими знаннями англійської мови, так і для осіб, що володіють англійською мовою на середньому рівні;

2. Програма розмовного курсу«Інтенсив» (рівень С1) - розроблена для осіб, що володіють англійською мовою на рівні вище середнього та бажають вдосконалити свої знання довільного володіння.

Екскурсійна програма:

Можливість відвідати Стокгольм. Класичний морський круїз в романтичну столицю Скандинавії. Вартість круїзу від 14 Євро (на одну особу в каютіна 4 особи).

Контактна інформація:

imans.eu