bgb

Конкурс проводиться щорічно з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук (далі — Положення), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.02.2012 № 202 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 13.03.2012 за № 389/20702.

Перелік галузей наук (спеціальностей), базових вищих авчальних закладів з проведення Конкурсу та голів галузевих конкурсних комісій, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.10.2014 № 1193 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році».

Конкурс проводиться у два тури: перший тур — у вищих навчальних закладах ІІІ–ІV рівнів акредитації — з жовтня по грудень 2015 року, а другий тур — у вищих навчальних закладах, визначених як базові, у січні-березні 2016 року.

У навчально-наукових інститутах і на факультетах Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького галузеві комісії проведуть перший тур Конкурсу до 25.12.2015 р., здійснивши якісний відбір кращих наукових робіт студентів (не більше трьох по кожній галузі).

Із умовами конкурсу можна ознайомитись на сайті: http://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/48152