Шановні студенти!

29 вересня 2015 року з 8:30 до 16:00 години будуть проходити вибори органів студентського самоврядування університету та навчально-наукових інститутів.

Шляхом таємного голосування обиратимуться:

• голова студентської ради університету,
  • представник до вченої ради університету,
  • головастудентської ради навчально-наукового підрозділу,
  • виборний представник до студенстької ради університету,
  • представники до вченої ради навчально-наукового підрозділу.

Шляхом відкритого голосування обиратимуться:

• члени студентської ради навчально-наукового підрозділу.

Бюлетні для голосування будуть видаватися лише за наявності у студента ДОКУМЕНТІВ, що засвідчують особу (студентський або читацький квиток, залікова книжка, паспорт)! Кандидатам, які бажають мати на дільниці своїх спостерігачів, потрібно зареєструвати їх 28.09 у голови виборчої комісії підрозділу.

30 вересня 2015 року з 8:30 до 16:00 години будуть проходити вибори голів студентських рад гуртожитків.

Бюлетені для голосування будуть видаватися лише за наявності у студента ДОКУМЕНТІВ, що засвідчують особу (студентський або читацький квиток, залікова книжка, паспорт, пропуску)!