bgb

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького ліцензовано нову спеціальність ОС «Бакалавр» — «014 Середня освіта (Інформатика)». Ліцензійний обсяг 40 осіб. Кваліфікації випускника за дипломом: Бакалавр освіти (з предметної спеціалізації «Інформатика»). Учитель інформатики.

Для вступу необхідні сертифікати ЗНО: українська мова та література (обов’язковий); математика (обов’язковий); фізика або іноземна мова (на вибір).

Підготовка здобувачів вищої освіти за спеціальністю «014 Середня освіта (Інформатика)» спрямована на формування у них фахових компетентностей щодо програмування; проектування, створення та підтримки найрізноманітніших інформаційних систем; використання сучасних інформаційних технологій, новітніх методик у проектуванні та провадженні освітньої діяльності.

Основні дисципліни: операційні системи; системне і мережне адміністрування; програмування (С, Java, Python, PHP, NodeJS); проектування інформаційних систем; командний проект; методика навчання інформатики в початковій та старшій школі.

Запрошуємо тих, хто любить інформатику, мріє стати професіоналом в ІТ-галузі і хоче навчати цьому ремеслу інших!

Контактна інформація:

Навчально-науковий інститут інформаційних та освітніх технологій

18031, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус No 3, тел.: (0472) 36-03-24

веб-сайт: iot.cdu.edu.uacdu.edu.ua

Кафедра автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

веб-сайт: akit.cdu.edu.ua

Навчально-науковий інститут інформаційних та освітніх технологій